Zalman ZM-AF120R ARGB Reverse Blade Wit 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
4x
De Zalman ZM-AF120R ARGB Reverse Blade is een 120 mm case fan met moderne ARGB-verlichting. Dit model levert maximaal 47 CFM luchtverplaatsing bij een geluidsproductie van slechts 24,3 dB. Met PWM-regeling bereikt de ventilator tot 1500 RPM en biedt een luchtdruk van 0,90 mm/H2O. Het reverse blade-ontwerp zorgt voor efficiënte luchtstroom. De ARGB-interface vereist een controller voor de LED-effecten. Ideaal voor cassakoeling met aandacht voor geluid en prestatie.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Zalman
Fan Diameter120 mm
Fan snelheid (max)1500 RPM
PWM Controlled ✓︎
Luchtverplaatsing (max)47 CFM
Geluidsproductie max24.3 dB
Luchtdruk0.90 mm/H2O
Reverse Blade ✓︎
Aantal Ventilatoren1 x
LED Verlichting ✓︎
RGB InterfaceARGB (3 pins)
Controller Vereist ✓︎
Verkrijgbaar sindsJuli 2025
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
Aantal Ventilatoren 1 x
Kleur verlichting RGB
Kleur Product Wit
Materiaal Polycarbonaat (PC), Polybutyleentereftalaat (PBT)
Soort Ventilator
Type lager Hydraulisch
Energie
Nominale netspanning 0,28 A
Stroomverbruik (typisch) 3,36 W
Gewicht en omvang
Breedte 120 mm
Diepte 25 mm
Gewicht 160 g
Hoogte 120 mm
Inhoud van de verpakking
Inclusief Controller ✖︎
Kenmerken
Geschikte locatie Computer behuizing
Overige specificaties
Luchtverplaatsing (max) 47 CFM
Luchtdruk 0.90 mm/H2O
RGB Interface ARGB (3 pins)
Fan Snelheid 800 ~ 1500 RPM
LED Verlichting✓︎
Prestatie
Geluidsproductie max 24.3 dB
Mean time between failures (MTBF) 40000 uur
Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning✓︎
Spanningclassificatie 12 V
Fan snelheid (max) 1500 RPM
Fan Diameter 120 mm