Je bent nog niet ingelogd
DeepCool FD12 WH V2 Computer behuizing Ventilator 12 cm Wit 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De DeepCool FD12 WH V2 is een 120 mm computerbehuizingventilator in wit, ontworpen voor efficiënte airflow in uw PC-behuizing. Met een maximale snelheid van 2500 RPM bereikt deze ventilator een luchtverplaatsing van tot 80 CFM, wat zorgt voor adequate koeling van uw componenten. De ventilator beschikt over PWM-bediening, waardoor u de snelheid en geluidsuitvoering kunt aanpassen aan uw behoeften. Met een luchtdruk van 4,15 mm/H2O biedt deze ventilator een goede balans tussen prestatie en stilte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2500 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 80 CFM |
| Luchtdruk | 4.15 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| EAN | 6933412785408 |
| Vendorcode | R-FD12V2-WHNPN1-G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,4 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 4,8 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht fan | 137 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | 4-pin |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 80 CFM |
| Luchtdruk | 4.15 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 35,66 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 2500 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412785408 |
| Vendorcode | R-FD12V2-WHNPN1-G |
| Artikelnr | 1167315 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
