Je bent nog niet ingelogd
DeepCool FL12R SE 3IN1 Computer behuizing Ventilator 12 cm Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
8x
De DeepCool FL12R SE 3IN1 is een ventilatorset met drie 120 mm-ventilatoren, speciaal ontworpen voor computerbehuizingen. Elk ventilator bereikt maximaal 1900 RPM met een luchtverplaatsing van 51 CFM en geluidsproductie van slechts 28.7 dB. De ventilatoren beschikken over PWM-regeling voor nauwkeurige snelheidscontrole en reverse blade-technologie voor optimale luchtstroom. Met ARGB LED-verlichting voegen deze ventilatoren een visueel element toe aan uw setup. De luchtdruk van 2.04 mm/H2O zorgt voor effectieve warmteafvoer in uw computerbehuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1900 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 51 CFM |
| Geluidsproductie max | 28.7 dB |
| Luchtdruk | 2.04 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | UKCA, CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| Type ledaansluiting | 3-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,1 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Led-stroomverbruik (ventilator) | 3,5 W |
| Ledvoltage | 5 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 1,2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 516 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | 4-pin, 3-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 51 CFM |
| Luchtdruk | 2.04 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Fan dikheid | 2,5 cm |
| Geluidsproductie max | 28.7 dB |
| Fan snelheid (max) | 1900 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 400 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412785354 |
| Vendorcode | R-FL12RSE-BKAPN3-G |
| Artikelnr | 1167887 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
