Xilence Gaming Series XPF120U.ARGB Computer behuizing Ventilator 12 cm Zwart 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
De Xilence Gaming Series XPF120U.ARGB is een 120 mm behuizingsventilator ontworpen voor gamingers die waarde hechten aan prestaties en esthetiek. Met een maximale snelheid van 1800 RPM bereikt de ventilator een luchtverplaatsing van 54 CFM bij een relatief laag geluidsniveau van 27 dB. De ventilator beschikt over PWM-regeling voor nauwkeurige snelheidscontrole en is voorzien van ARGB-verlichting voor kleurrijke customisatie. Met een luchtdruk van 1.31 mm/H2O biedt deze fan voldoende kracht voor effectieve behuizing koeling.
Merk Xilence
Fan Diameter120 mm
Fan snelheid (max)1800 RPM
PWM Controlled ✓︎
Luchtverplaatsing (max)54 CFM
Geluidsproductie max27.0 dB
Luchtdruk1.31 mm/H2O
Aantal Ventilatoren1 x
LED Verlichting ✓︎
RGB InterfaceARGB (3 pins)
Verkrijgbaar sindsMaart 2026
Kleur verlichting RGB
Kleur Product Zwart
Soort Ventilator
Type lager Hydraulisch
Type ledaansluiting 3-pin
Energie
Ledvoltage 5 V
Spanning 7 - 13.2 V
Gewicht en omvang
Breedte 120 mm
Diepte 120 mm
Gewicht 155 g
Hoogte 25 mm
Inhoud van de verpakking
Aantal schroeven 4
Inclusief schroeven✓︎
Kenmerken
Geschikte locatie Computer behuizing
Snoerlengte 0,55 m
Overige specificaties
Luchtverplaatsing (max) 54 CFM
Luchtdruk 1.31 mm/H2O
RGB Interface ARGB (3 pins)
LED Verlichting✓︎
Prestatie
Geluidsproductie max 27.0 dB
Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning✓︎
Spanningclassificatie 12 V
Fan snelheid (max) 1800 RPM
Fan Diameter 120 mm
Technische details
Aansluiting 4-Pin
PWM Controlled✓︎
Rotatiesnelheid ( min) 500 RPM
Product informatie
EAN4044953504396
VendorcodeXF076
Artikelnr1168372
MerkXilence
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsMaart 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
Cooler Master SickleFlow Edge 120 ARGB White
2x
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
19,90
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
19,90
2x
Cooler Master SickleFlow Edge 120 ARGB
9x
. Levertijd:
Meer productinformatie
9x
Cooler Master MasterFan MF120 Prismatic
5x
5x
Montech RX120 PWM ARGB 120mm Zwart
27x