Je bent nog niet ingelogd
Azza HURRICANE II Computer behuizing Luchtkoeler 12 cm Zwart, Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Nieuw
❮
❯
De Azza HURRICANE II is een behuizing met geïntegreerde luchtkoeling, voorzien van een 12 cm case fan. Dit model combineert functioneel design met praktische koeloplossing voor computercomponenten. Beschikbaar in zowel zwarte als witte uitvoeringen, past de HURRICANE II in verschillende interieurstijlen. De 12 cm ventilator zorgt voor actieve luchtcirculatie in de behuizing, wat helpt bij warmteafvoer van interne componenten. Dit product is geschikt voor gebruikers die een compacte koeloplossing met eenvoudige installatie zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Azza |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1200, 1800 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 43 CFM |
| Luchtdruk | 1.79 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4719867045548 |
| Vendorcode | FNAZ-12DRGB2-241 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Hydraulisch |
| Type ledaansluiting | 3-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 150 g |
| Gewicht fan | 150 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 43 CFM |
| Luchtdruk | 1.79 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Fan dikheid | 2,5 cm |
| Geluidsniveau | 29 sone |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 1200, 1800 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (min) | 1000 RPM |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 29 dB |
| Rotatiesnelheid ( min) | 1000 RPM |
| Statische druk ventilator | 1,79 mmH2O |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719867045548 |
| Vendorcode | FNAZ-12DRGB2-241 |
| Artikelnr | 1169059 |
| Merk | Azza |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Nieuw
❮
❯
