Xilence Gaming Series XPF360R.ARGB Computer behuizing Ventilator 12 cm Zwart 3 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
De Xilence Gaming Series XPF360R.ARGB bevat drie 120 mm case fans speciaal ontworpen voor gamers. Deze ventilatoren bereiken maximaal 2000 RPM en genereren tot 62 CFM luchtverplaatsing voor efficiënte koeling. Met PWM-besturing kunt u de snelheid precies aanpassen aan uw behoeften. De geluidsproductie bedraagt maximaal 32 dB, wat zorgt voor stille werking. Elk ventilator is voorzien van ARGB LED-verlichting met 3-pins aansluiting, waardoor u een indrukwekkende visuele uitstraling creëert in uw behuizing. Ideaal voor gamers die waarde hechten aan prestatie en esthetiek.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Xilence
Fan Diameter120 mm
Fan snelheid (max)2000 RPM
PWM Controlled ✓︎
Luchtverplaatsing (max)62 CFM
Geluidsproductie max32.0 dB
Luchtdruk1.90 mm/H2O
Aantal Ventilatoren3 x
LED Verlichting ✓︎
RGB InterfaceARGB (3 pins)
Verkrijgbaar sindsApril 2026
Eigenschap Waarde
Aantal Ventilatoren 3 x
Kleur verlichting RGB
Kleur Product Zwart
Soort Ventilator
Type lager Hydraulisch
Type ledaansluiting 3-pin
Energie
Fan voltage 12 V
Ledvoltage 5 V
Spanning 7 - 13.2 V
Gewicht en omvang
Breedte 360 mm
Diepte 125 mm
Gewicht 498 g
Hoogte 25 mm
Inhoud van de verpakking
Aantal schroeven 12
Inclusief schroeven✓︎
Kenmerken
Geschikte locatie Computer behuizing
Snoerlengte 0,6 m
Overige specificaties
Luchtverplaatsing (max) 62 CFM
Luchtdruk 1.90 mm/H2O
RGB Interface ARGB (3 pins)
LED Verlichting✓︎
Prestatie
Aantal ventilatorbladen 9
Geluidsproductie max 32.0 dB
Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning✓︎
Fan snelheid (max) 2000 RPM
Fan Diameter 120 mm
Technische details
Aansluiting 4-Pin
PWM Controlled✓︎
Fan snelheid (min) 1100 RPM
Product informatie
EAN4044953504372
VendorcodeXF073
Artikelnr1170390
MerkXilence
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsApril 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
ASUS TUF GAMING TR120 FAN ARGB WHITE 3IN1
15x
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
58,85
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
58,85
15x
ASUS TUF GAMING TR120 FAN ARGB BLACK 3IN1
71x
. Levertijd:
Meer productinformatie
71x
Seasonic MagFlow ARGB 3-fan kit, 120mm
9x
9x
be quiet! LIGHT WINGS LX 120mm PWM high-speed Triple-Pack
21x