Je bent nog niet ingelogd
Xilence Gaming Series XPF360R.ARGB Computer behuizing Ventilator 12 cm Zwart 3 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Xilence Gaming Series XPF360R.ARGB bevat drie 120 mm case fans speciaal ontworpen voor gamers. Deze ventilatoren bereiken maximaal 2000 RPM en genereren tot 62 CFM luchtverplaatsing voor efficiënte koeling. Met PWM-besturing kunt u de snelheid precies aanpassen aan uw behoeften. De geluidsproductie bedraagt maximaal 32 dB, wat zorgt voor stille werking. Elk ventilator is voorzien van ARGB LED-verlichting met 3-pins aansluiting, waardoor u een indrukwekkende visuele uitstraling creëert in uw behuizing. Ideaal voor gamers die waarde hechten aan prestatie en esthetiek.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Xilence |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 62 CFM |
| Geluidsproductie max | 32.0 dB |
| Luchtdruk | 1.90 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| Type ledaansluiting | 3-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan voltage | 12 V |
| Ledvoltage | 5 V |
| Spanning | 7 - 13.2 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Gewicht | 498 g |
| Hoogte | 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 12 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 0,6 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 62 CFM |
| Luchtdruk | 1.90 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Geluidsproductie max | 32.0 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (min) | 1100 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4044953504372 |
| Vendorcode | XF073 |
| Artikelnr | 1170390 |
| Merk | Xilence |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
