Je bent nog niet ingelogd
Kolink UMBRA X 120mm PWM ARGB Processor Ventilator 12 cm Zwart, Wit 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Kolink UMBRA X is een 120mm PWM-processorventilator met ARGB-verlichting voor efficiënte computerkoeling. Deze ventilator bereikt maximaal 1600 RPM met een luchtverplaatsing van 61 CFM en een luchtdruk van 2.46 mm/H2O. Met PWM-regeling kunt u de snelheid naar behoefte aanpassen voor optimale prestaties en geluidsniveaus. De maximale geluidsproductie bedraagt 24 dB, wat zorgt voor stille werking. De ingebouwde ARGB-LED-verlichting voegt een visueel element toe aan uw systeem. Dit is een veelzijdige oplossing voor case- en processorkoeling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kolink |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1600 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 61 CFM |
| Geluidsproductie max | 24.0 dB |
| Luchtdruk | 2.46 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 5999094005570 |
| Vendorcode | UMBRA X 120MM |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Rubber |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| Type ledaansluiting | 3-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,21 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diepte | 28 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 61 CFM |
| Luchtdruk | 2.46 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 24.0 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 40000 uur |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 5 V |
| Fan snelheid (max) | 1600 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 600 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5999094005570 |
| Vendorcode | UMBRA X 120MM |
| Artikelnr | 1170885 |
| Merk | Kolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
