Je bent nog niet ingelogd
Noctua NF-A12x25 G2 PWM Sx2-PP chromax.black
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
4x
De Noctua NF-A12x25 G2 PWM Sx2-PP chromax.black is een setje van twee geavanceerde 120mm case fans ontworpen voor optimale koeling. Met een maximale snelheid van 1800 RPM bereiken deze ventilatoren een luchtverplaatsing van 63,15 CFM en een luchtdruk van 3,14 mm/H2O. De PWM-besturing zorgt voor nauwkeurige snelheidsregeling, terwijl het ontwerp gericht is op stille werking met een maximale geluidsniveau van slechts 22,5 dB. Deze ventilatoren bieden een evenwicht tussen prestatie en stilte voor case ventilatie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Noctua |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 63.15 CFM |
| Geluidsproductie max | 22.5 dB |
| Luchtdruk | 3.14 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 9010018100778 |
| Vendorcode | NF-A12x25 G2 PWM Sx2-PP chroma |
| Garantie | 72 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
72 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Noctua |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Snelheid | 0 ~ 1800 RPM |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| Aansluiting | 4-Pin |
| Daisy Chain | ✖︎ |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 63.15 CFM |
| Geluidsproductie max | 22.5 dB |
| Luchtdruk | 3.14 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Controller Vereist | ✖︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Hoogte | 120 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| EAN | 9010018100778 |
| Vendorcode | NF-A12x25 G2 PWM Sx2-PP chroma |
| Artikelnr | 126 |
| Merk | Noctua |
| Garantie | 72 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
