Je bent nog niet ingelogd
ARCTIC P12 Pro LN - 5-pack
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De ARCTIC P12 Pro LN 5-pack biedt vijf hoogwaardige 120mm case fans voor optimale airflow in je computerbehuizing. Met een maximale snelheid van 2000 RPM en luchtverplaatsing tot 49 CFM per ventilator zorgen deze fans voor efficiënte koeling. De luchtdruk van 3,50 mm/H2O garandeert goede prestaties zelfs met obstructies. Met PWM-besturing krijg je volledige controle over de ventilatorsnelheid voor het perfecte balans tussen cooling en geluidsniveau. Ideaal voor gamers en enthusiasten die hun systeem optimaal willen koelen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ARCTIC |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 49 CFM |
| Luchtdruk | 3.50 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 5 x |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 4895265001123 |
| Vendorcode | ACFAN00349A |
| Garantie | 72 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
72 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ARCTIC |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Snelheid | 450 ~ 2000 RPM |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Aansluiting | 4-Pin |
| Daisy Chain | ✖︎ |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 49 CFM |
| Luchtdruk | 3.50 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✖︎ |
| Aantal Ventilatoren | 5 x |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Controller Vereist | ✖︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Hoogte | 120 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| EAN | 4895265001123 |
| Vendorcode | ACFAN00349A |
| Artikelnr | 128491 |
| Merk | ARCTIC |
| Garantie | 72 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
