Je bent nog niet ingelogd
Jonsbo ZB-240 PWM ARGB Black
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
5x
De Jonsbo ZB-240 PWM ARGB Black is een krachtige casefan voor PC-koeling. Met een diameter van 120 mm, een maximale snelheid van 2400 RPM en een luchtverplaatsing tot 65.26 CFM, biedt deze fan efficiënte luchtcirculatie. Voorzien van PWM-regeling en ARGB-verlichting, kan de gebruiker de snelheid en verlichting aanpassen naar wens. Deze twee fans belooft een stille werking met een maximaal geluidsniveau van 36.6 dB.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2400 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 65.26 CFM |
| Geluidsproductie max | 36.6 dB |
| Luchtdruk | 3.20 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Snelheid | 700 ~ 2400 RPM |
| Fan snelheid (max) | 2400 RPM |
| Aansluiting | 4-Pin |
| Daisy Chain | ✓︎ |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 65.26 CFM |
| Geluidsproductie max | 36.6 dB |
| Luchtdruk | 3.20 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✖︎ |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Controller Vereist | ✖︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Hoogte | 242 mm |
| Breedte | 123 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| EAN | 6970620554594 |
| Vendorcode | ZB-240B |
| Artikelnr | 134752 |
| Merk | Jonsbo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
