Je bent nog niet ingelogd
ARCTIC P12 Pro LN
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De ARCTIC P12 Pro LN is een 120 mm case fan die tot 2000 toeren per minuut kan bereiken. Met een maximale luchtverplaatsing van 49 CFM en een luchtdruk van 3,50 mm/H2O biedt deze ventilator efficiënte koeling voor computerkasten. Dankzij PWM-besturing kan de snelheid flexibel worden aangepast aan de koelbehoeften. De fan is geschikt voor diverse toepassingen in luchtkoelsystemen en zorgt voor een gebalanceerde verhouding tussen geluidsniveau en prestatie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ARCTIC |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 49 CFM |
| Luchtdruk | 3.50 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 4895265001116 |
| Vendorcode | ACFAN00348A |
| Garantie | 72 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
72 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ARCTIC |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Snelheid | 450 ~ 2000 RPM |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Aansluiting | 4-Pin |
| Daisy Chain | ✖︎ |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 49 CFM |
| Luchtdruk | 3.50 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✖︎ |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Controller Vereist | ✖︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Hoogte | 120 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| EAN | 4895265001116 |
| Vendorcode | ACFAN00348A |
| Artikelnr | 1629018 |
| Merk | ARCTIC |
| Garantie | 72 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
