Je bent nog niet ingelogd
HAVN H12 PWM 3-Pack 120mm White
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De HAVN H12 PWM 3-Pack 120mm White biedt een krachtige en stille koeloplossing voor je pc-behuizing. Deze 120mm-ventilatoren leveren een maximale luchtverplaatsing van 72.44 CFM bij een geluidsproductie van slechts 32.2 dB. De PWM-regeling zorgt voor nauwkeurige snelheidscontrole, waardoor je de prestaties kunt afstemmen op je specifieke behoeften. Met drie ventilatoren in de verpakking is dit een veelzijdige en efficiënte koeloplossing voor je systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HAVN |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2100 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 72.44 CFM |
| Geluidsproductie max | 32.2 dB |
| Luchtdruk | 3.01 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| EAN | 4251442513788 |
| Vendorcode | HVN-FS-H1230-01-TRI |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Polybutylene terephthalate (PBT), Glasvezel, Polyvinyl chloride (PVC), Koper, Polyethyleentereftalaat (PET) |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,35 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Gewicht fan | 200 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 72.44 CFM |
| Luchtdruk | 3.01 mm/H2O |
| Fan Snelheid | 0 ~ 2100 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Geluidsproductie max | 32.2 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 150000 uur |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 2100 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (min) | 0 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4251442513788 |
| Vendorcode | HVN-FS-H1230-01-TRI |
| Artikelnr | 167652 |
| Merk | HAVN |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
