Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master MasterFan M120 ARGB
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
De Cooler Master MasterFan M120 ARGB is een 120mm case fan met ARGB-verlichting, ontworpen voor efficiënte airflow in uw behuizing. Met een maximale snelheid van 2300 RPM bereikt deze ventilator een luchtverplaatsing van 75.20 CFM bij een geluidsproductie van maximaal 27.0 dB. De fan beschikt over PWM-besturing voor nauwkeurige snelheidsregeling en een luchtdruk van 5.40 mm/H2O. Het ARGB-verlichtingssysteem biedt aanpasbare kleuropties voor een persoonlijk uitziende casemakeup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2300 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 75.20 CFM |
| Geluidsproductie max | 27.0 dB |
| Luchtdruk | 5.40 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 4719512163504 |
| Vendorcode | MFZ-P2DM-20NP2-R1 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Snelheid | 0 ~ 2300 RPM |
| Fan snelheid (max) | 2300 RPM |
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 75.20 CFM |
| Geluidsproductie max | 27.0 dB |
| Luchtdruk | 5.40 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✖︎ |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Controller Vereist | ✖︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Hoogte | 120 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| EAN | 4719512163504 |
| Vendorcode | MFZ-P2DM-20NP2-R1 |
| Artikelnr | 169718 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
