Je bent nog niet ingelogd
ARCTIC P14 Pro Reverse A-RGB Black
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De ARCTIC P14 Pro Reverse A-RGB Black is een 140mm caseventilator die voorzien is van adresseerbare RGB-verlichting voor dynamische lighting effects. Met een maximale snelheid van 2650 RPM bereikt deze ventilator een luchtverplaatsing van 98 CFM bij een geluidsproductie van maximaal 25 dB. De PWM-regeling biedt flexibele snelheidsaanpassingen, terwijl de luchtdruk van 5,10 mm/H2O zorgt voor effectieve koeling. De ventilator beschikt over een ARGB-aansluiting met drie pins voor naadloze integratie in geavanceerde verlichting setups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ARCTIC |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 2650 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 98 CFM |
| Geluidsproductie max | 25.0 dB |
| Luchtdruk | 5.10 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| Garantie | 72 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
72 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Type ledaansluiting | 3-pin + 3-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ledvoltage | 5 V |
| Nominale netspanning | 0,4 A |
| Startspanning | 4 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht fan | 253 g |
| Hoogte | 30 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 0,48 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 98 CFM |
| Luchtdruk | 5.10 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Fan Snelheid | 400 ~ 2650 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 5 |
| Geluidsproductie max | 25.0 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 2650 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Aantal leds | 12 |
| Fan snelheid (min) | 400 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895265000607 |
| Vendorcode | ACFAN00323A |
| Artikelnr | 172191 |
| Merk | ARCTIC |
| Garantie | 72 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
