Je bent nog niet ingelogd
Montech GF120 V2 PWM ARGB 120mm Zwart 3-Pack
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
1x
De Montech GF120 V2 PWM ARGB is een 3-pack casefan set met 120mm diameter, speciaal ontworpen voor effectieve airflow en koeling in uw computerbehuizing. Met een maximale snelheid van 1600 RPM bereikt elke ventilator een luchtverplaatsing van 73 CFM bij een geluidsproductie van slechts 27.6 dB, wat een goed evenwicht biedt tussen prestaties en stilheid. De PWM-regeling stelt u in staat de snelheid nauwkeurig aan te passen aan uw behoeften. Elk ventilator is voorzien van ARGB-verlichting, waarmee u dynamische lichteffecten kunt creëren die synchroniseren met uw gaming-setup. De luchtdruk van 1.71 mm/H2O zorgt voor doeltreffende luchtstroom in diverse behuizingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Montech |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1600 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 73 CFM |
| Geluidsproductie max | 27.6 dB |
| Luchtdruk | 1.71 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Ventilatormodule |
| Type lager | Hydrodynamische lager (HDB) |
| Type ledaansluiting | 3-pin |
| Ventilatieregelaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ledvoltage | 5 V |
| Spanning | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 186 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 73 CFM |
| Luchtdruk | 1.71 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 27.6 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1600 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 25,3 dB |
| Rotatiesnelheid ( min) | 800 RPM |
| Statische druk ventilator | 1,71 mmH2O |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710562744422 |
| Vendorcode | GF120 V2 ARGB 3 in 1 Pack Bla |
| Artikelnr | 1737803 |
| Merk | Montech |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
