Je bent nog niet ingelogd
ARCTIC P12 Pro A-RGB LN
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De ARCTIC P12 Pro A-RGB is een 120mm case fan ontworpen voor efficiënte behuizingventilatie. Met een maximale snelheid van 2000 RPM bereikt deze ventilator een luchtverplaatsing van 49 CFM en een druk van 3.50 mm/H2O. De fan beschikt over PWM-regeling voor nauwkeurige snelheidscontrole en is voorzien van adresseerbare RGB-verlichting via de ARGB 3-pins aansluiting. Dit maakt hem geschikt voor zowel prestatiegericht als esthetisch ingestelde systeembouwers die waarde hechten aan stilte en aangepaste RGB-integratie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ARCTIC |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 49 CFM |
| Luchtdruk | 3.50 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 4895265001130 |
| Vendorcode | ACFAN00344A |
| Garantie | 72 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
72 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ARCTIC |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Snelheid | 450 ~ 2000 RPM |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Aansluiting | 4-Pin |
| Daisy Chain | ✖︎ |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 49 CFM |
| Luchtdruk | 3.50 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✖︎ |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Controller Vereist | ✖︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Hoogte | 120 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| EAN | 4895265001130 |
| Vendorcode | ACFAN00344A |
| Artikelnr | 182949 |
| Merk | ARCTIC |
| Garantie | 72 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
