Je bent nog niet ingelogd
HAVN H12 PWM 3-Pack 120mm Black
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HAVN H12 PWM 3-Pack biedt een efficiënte koeloplossing voor je computercasesysteem. Met een diameter van 120 mm, een maximale snelheid van 2100 RPM en een luchtverplaatsing tot 72.44 CFM, kunnen deze PWM-gecontroleerde ventilatoren je systeem effectief koelen. De geluidsproductie blijft beperkt tot maximaal 32.2 dB, waardoor ze discreet in gebruik zijn. Deze set van 3 ventilatoren kan een luchtdruk van 3.01 mm/H2O leveren, wat een stabiele luchtstroming in je computer garandeert.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HAVN |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2100 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 72.44 CFM |
| Geluidsproductie max | 32.2 dB |
| Luchtdruk | 3.01 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| EAN | 4251442513795 |
| Vendorcode | HVN-FS-H1230-02-TRI |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Polybutylene terephthalate (PBT), Glasvezel, Polyvinyl chloride (PVC), Koper, Polyethyleentereftalaat (PET) |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,35 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Gewicht fan | 200 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 72.44 CFM |
| Luchtdruk | 3.01 mm/H2O |
| Fan Snelheid | 0 ~ 2100 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Geluidsproductie max | 32.2 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 150000 uur |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 2100 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (min) | 0 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4251442513795 |
| Vendorcode | HVN-FS-H1230-02-TRI |
| Artikelnr | 208282 |
| Merk | HAVN |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
