Je bent nog niet ingelogd
ARCTIC P12 Pro Reverse A-RGB White
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
11x
De ARCTIC P12 Pro Reverse A-RGB White is een 120 mm case fan ontworpen voor optimale koeling in uw computerbehuizing. Met een maximale snelheid van 3000 RPM levert deze ventilator tot 73 CFM luchtverplaatsing bij een lage geluidsproductie van slechts 25 dB. De reverse blade-technologie zorgt voor verbeterde luchtstroom, terwijl de PWM-besturing nauwkeurige snelheidsregeling mogelijk maakt. Een luchtdruk van 4,50 mm/H2O zorgt voor krachtige prestaties. De ingebouwde A-RGB verlichting met 3-pins ARGB-aansluiting voegt esthetische waarde toe aan uw setup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ARCTIC |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 3000 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 73 CFM |
| Geluidsproductie max | 25.0 dB |
| Luchtdruk | 4.50 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| Garantie | 72 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
72 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Type ledaansluiting | 3-pin + 3-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,4 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Ledvoltage | 5 V |
| Startspanning | 3,5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Gewicht fan | 172 g |
| Hoogte | 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 0,48 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 73 CFM |
| Luchtdruk | 4.50 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 5 |
| Geluidsproductie max | 25.0 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 3000 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (min) | 500 RPM |
| Statische druk ventilator | 4,5 mmH2O |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895265000706 |
| Vendorcode | ACFAN00325A |
| Artikelnr | 214710 |
| Merk | ARCTIC |
| Garantie | 72 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
