Je bent nog niet ingelogd
NZXT F360X RGB - White
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
De NZXT F360X RGB - White is een krachtig en stil 120mm-ventilatorsysteem voor geavanceerde computerkoeling. Met een maximale snelheid van 3100 RPM en een luchtverplaatsing tot 104 CFM biedt het systeem efficiënte koeling voor je PC. De RGB-verlichting kan worden aangepast via de NZXT RGB-controller, waardoor je je systeem kunt personaliseren naar je eigen smaak. Dit robuuste 3-pack ventilatorsysteem is een solide keuze voor de prestatiegerichte computerbuilder.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NZXT |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 3100 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 104 CFM |
| Geluidsproductie max | 41.0 dB |
| Luchtdruk | 7.53 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | NZXT RGB |
| Controller Vereist | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 99,90
laatste 90 dagen: 99,90
89,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Vloeibaar-kristalpolymeer (LCP), Rubber |
| Soort | Ventilator |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 1,6 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Ledvoltage | 5 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 21,8 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Gewicht | 750 g |
| Hoogte | 360 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 0,6 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 104 CFM |
| Luchtdruk | 7.53 mm/H2O |
| RGB Interface | NZXT RGB |
| Fan Snelheid | 0 ~ 3100 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 41.0 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 3100 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Ventilatorlagertechnologie | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 8-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Aantal leds | 32 |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 41 dB |
| Statische druk ventilator | 7,53 mmH2O |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 60000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5056547206684 |
| Vendorcode | RF-U36PN-W1 |
| Artikelnr | 228930 |
| Merk | NZXT |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
