Je bent nog niet ingelogd
Montech GF120R V2 PWM ARGB 120mm Wit 3-Pack
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
2x
De Montech GF120R V2 PWM ARGB 120mm Wit 3-Pack bestaat uit drie compacte case fans met 120mm diameter, ideaal voor luchtcirculatie in uw computerbehuizing. Met een maximale snelheid van 1600 RPM en luchtverplaatsing van 71 CFM per ventilator bieden zij efficiënte koeling met behoudbare geluidsproductie van maximaal 27.6 dB. De reverse blade-technologie optimaliseert de luchtstroom, terwijl PWM-besturing nauwkeurige snelheidsregeling mogelijk maakt. Alle drie de fans beschikken over adresseerbare ARGB-verlichting, voorzien van een inbegrepen controller voor eenvoudige integratie in uw koelsysteem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Montech |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1600 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 71 CFM |
| Geluidsproductie max | 27.6 dB |
| Luchtdruk | 1.50 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Ventilatormodule |
| Type lager | Hydrodynamische lager (HDB) |
| Type ledaansluiting | 3-pin |
| Ventilatieregelaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ledvoltage | 5 V |
| Spanning | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 186 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 71 CFM |
| Luchtdruk | 1.50 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 27.6 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1600 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 27,6 dB |
| Rotatiesnelheid ( min) | 800 RPM |
| Statische druk ventilator | 1,5 mmH2O |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710562749977 |
| Vendorcode | GF120R V2 ARGB 3 in 1 Pack Wh |
| Artikelnr | 246216 |
| Merk | Montech |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
