Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Momentum 12 White
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Fractal Design Momentum 12 in het wit is een krachtige 120 mm case fan voor pc-enthousiasten. Met een maximale snelheid van 2200 RPM en een luchtverplaatsing tot 67.30 CFM biedt deze fan effectieve koeling voor je systeem. De PWM-besturing en een geluidsproductie tot 31.3 dB zorgen voor een goede balans tussen prestaties en lawaai. De fan is geschikt voor verschillende pc-configuraties en kan bijdragen aan een optimale luchtstroom binnen je behuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2200 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 67.30 CFM |
| Geluidsproductie max | 31.3 dB |
| Luchtdruk | 2.51 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 7340172708858 |
| Vendorcode | FD-F-MO1-1202 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,2 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Startspanning | 7 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 2,4 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht fan | 163 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | 4-pin |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 67.30 CFM |
| Luchtdruk | 2.51 mm/H2O |
| Fan Snelheid | 350 ~ 2200 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 31.3 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 90000 uur |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 2200 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 350 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172708858 |
| Vendorcode | FD-F-MO1-1202 |
| Artikelnr | 255270 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Hevanbe
Geschreven bij: Fractal Design Momentum 12 RGB 3-pack Black
Geplaatst: 22-04-2026
6 dagen in bezit
Controleer teruggestuurd
Veel te veel kabels.
Goede fans maar te veel kabels
❮
❯
❮
❯
