Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Momentum 14 RGB 3-pack Black
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
11x
De Fractal Design Momentum 14 RGB is een pakket van drie krachtige 140mm-ventilatoren voor je computerbehuizing. Met een maximale snelheid van 1800 RPM, een luchtverplaatsing tot 74.40 CFM en een geluidsproductie van slechts 28.0 dB bieden deze ventilatoren een uitstekende koeling zonder veel lawaai. De RGB-verlichting maakt het mogelijk om je computerbehuizing aan te passen aan je persoonlijke smaak. Deze ventilatoren zijn ideaal voor liefhebbers van high-end pc-builds die op zoek zijn naar een gebalanceerde en stijlvolle luchtkoeling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 74.40 CFM |
| Geluidsproductie max | 28.0 dB |
| Luchtdruk | 2.45 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Controller Vereist | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,17 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Ledvoltage | 5 V |
| Startspanning | 7 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 2,04 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Gewicht fan | 253 g |
| Hoogte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 12 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 74.40 CFM |
| Luchtdruk | 2.45 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Fan Snelheid | 350 ~ 1800 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 28.0 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 90000 uur |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Aantal leds | 20 |
| Rotatiesnelheid ( min) | 350 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172708933 |
| Vendorcode | FD-F-MR1-1403 |
| Artikelnr | 255290 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Hevanbe
Geschreven bij: Fractal Design Momentum 12 RGB 3-pack Black
Geplaatst: 22-04-2026
6 dagen in bezit
Controleer teruggestuurd
Veel te veel kabels.
Goede fans maar te veel kabels
❮
❯
❮
❯
