Je bent nog niet ingelogd
XPG VENTO R 120 ARGB PWM Reverse Blade 3-Pack
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
7x
De XPG VENTO R 120 ARGB PWM Reverse Blade is een set van drie 120mm case fans met geavanceerde koelfunctionaliteit. Deze ventilatoren bieden een maximale luchtverplaatsing van 62 CFM bij een toerentaal tot 1650 RPM, terwijl het geluidsniveau slechts 32 dB bedraagt. Met PWM-besturing krijg je nauwkeurige temperatuurregeling. De karakteristieke reverse blade design zorgt voor optimale luchtstroom en druk van 1.65 mm/H2O. Elk exemplaar is uitgerust met ARGB-verlichting voor aanpasbare RGB-effecten, waardoor deze fans zowel functioneel als visueel aantrekkelijk zijn voor je computerbehuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | XPG |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1650 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 62 CFM |
| Geluidsproductie max | 32.0 dB |
| Luchtdruk | 1.65 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Ventilatorlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Startspanning | 5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 62 CFM |
| Luchtdruk | 1.65 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 32.0 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 160000 uur |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1650 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 300 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711085947093 |
| Vendorcode | 75261486 |
| Artikelnr | 259590 |
| Merk | XPG |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Vince David
Geschreven bij: XPG VENTO R 120 ARGB PWM Reverse Blade
Geplaatst: 20-04-2026
5 dagen in bezit
Het doet zijn werk.
++++10
Zeer stille ventilato!!! Het was een goede koop..
❮
❯
