Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master MF120 Lite ARGB
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
3x
De Cooler Master MF120 Lite ARGB is een 120 mm case fan die met maximaal 1750 RPM kan draaien en daarmee tot 70.50 CFM aan lucht kan verplaatsen. Met een geluidsproductie van maximaal 30.0 dB en een luchtdruk van 2.00 mm/H2O is deze fan geschikt voor efficiënte koeling in je computerbehuizing. De ingebouwde ARGB-verlichting biedt bovendien mogelijkheden voor een aangepaste lichtweergave.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1750 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 70.50 CFM |
| Geluidsproductie max | 30.0 dB |
| Luchtdruk | 2.00 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Glijlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,45 A |
| Stroomverbruik ventilatie | 2,76 W |
| Veiligheidsstroomsterkte | 0,23 Ah |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 70.50 CFM |
| Luchtdruk | 2.00 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Fan Snelheid | 650 ~ 1750 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 30.0 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 1750 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 650 RPM |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 160000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719512154908 |
| Vendorcode | MFW-B2DN-17NPA-R1 |
| Artikelnr | 263006 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
JoRe
Eerste review
Geschreven bij: Cooler Master MF120 Lite
Geplaatst: 04-05-2026
9 dagen in bezit
Mooi stil
Product bevalt goed. Mooi stil en gemakkelijk te monteren.
❮
❯
