Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master MasterFan MF120 Halo2 3in1
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
55x
De Cooler Master MasterFan MF120 Halo2 3in1 is een set van drie 120mm case fans die ontworpen zijn voor efficiënte koeling en visuele uitstraling. Met een maximale snelheid van 2050 RPM en luchtverplaatsing tot 52 CFM per fan bieden deze ventilatoren goede prestaties voor computerkasten. De PWM-regeling stelt je in staat om de snelheid automatisch aan te passen aan je systeemtemperatuur. Met een maximale geluidsproductie van slechts 27 dB blijven deze fans relatief stil. De RGB LED-verlichting met ARGB-aansluiting zorgt voor aanpasbare visuele effecten, en de meegeleverde controller vereenvoudigt de installatie en bediening.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2050 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 52 CFM |
| Geluidsproductie max | 27.0 dB |
| Luchtdruk | 2.89 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Ventilatorlager |
| Type ledaansluiting | 3-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ledvoltage | 5 V |
| Nominale netspanning | 0,14 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 1,68 W |
| Veiligheidsstroomsterkte | 0,37 Ah |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 174 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 52 CFM |
| Luchtdruk | 2.89 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 27.0 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 2050 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 0 RPM |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 160000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719512127506 |
| Vendorcode | MFL-B2DN-213P2-R2 |
| Artikelnr | 281146 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
