Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Aspect 12 White
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
3x
De Fractal Design Aspect 12 White is een stille 120 mm case fan met een maximale snelheid van 1200 RPM. Met een luchtverplaatsing van 32 CFM en lage geluidsproductie van 18.3 dB biedt deze ventilator een goed evenwicht tussen koelcapaciteit en stilte. De luchtdruk van 1.20 mm/H2O zorgt voor efficiënte luchtstroom in uw computerbehuizing. Perfect voor gebruikers die op zoek zijn naar rustige castellingventilatoren zonder concessies aan performance.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1200 RPM |
| Luchtverplaatsing (max) | 32 CFM |
| Geluidsproductie max | 18.3 dB |
| Luchtdruk | 1.20 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
| EAN | 7340172703297 |
| Vendorcode | FD-F-AS1-1202 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Ventilatorlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 12 V |
| Startspanning | 7 V |
| Stroom (max.) | 0,16 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 0,96 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 135 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 32 CFM |
| Luchtdruk | 1.20 mm/H2O |
| Fan Snelheid | 200 ~ 1200 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 18.3 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 90000 uur |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Fan snelheid (max) | 1200 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3-Pin |
| PWM Controlled | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172703297 |
| Vendorcode | FD-F-AS1-1202 |
| Artikelnr | 310293 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
