Je bent nog niet ingelogd
Chieftec AS-01B-OP Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
39x
De Chieftec AS-01B-OP is een compacte PC-behuizing geschikt voor ATX-moederborden. Met afmetingen van 462 x 212 x 405 millimeter biedt deze behuizing ruimte voor grafische kaarten tot 32 centimeter lengte en voedingseenheden tot 18 centimeter. De behuizing is voorzien van een 120mm achterkant ventilator voor adequate koeling. CPU-koelers tot 17 centimeter hoogte passen zonder problemen. De AS-01B-OP is een praktische oplossing voor middelgrote computer-assemblages met standaard componenten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Chieftec |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Hoogte | 462 mm |
| Breedte | 212 mm |
| Diepte | 405 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
| EAN | 753263078032 |
| Vendorcode | AS-01B-OP |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Full Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 212 mm |
| Diepte | 405 mm |
| Gewicht | 4.29 kg |
| Hoogte | 462 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Certificering | CE, EAC, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 280 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 753263078032 |
| Vendorcode | AS-01B-OP |
| Artikelnr | 1074601 |
| Merk | Chieftec |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Elegant ATX
De AS-01B-OP wordt geleverd met een elegant en subtiel geborsteld frontpaneelontwerp, terwijl hij aan de binnenkant is uitgerust met een moderne lay-out met optimale koelcompatibiliteit, die in totaal maximaal zes ventilatoren ondersteunt.
Toon meer
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




