LC-Power LC-1400MI computer Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
5x
De LC-Power LC-1400MI is een compacte computerbehuizing ontworpen voor Micro-ATX moederborden. Met afmetingen van 300 x 400 x 95 mm biedt deze behuizing een efficient design voor bouwers met gelimiteerde ruimte. De case ondersteunt CPU-koelers tot 7,5 cm hoogte en grafische kaarten met een maximale lengte van 25 cm. Dit maakt de LC-1400MI geschikt voor gebruikers die een kleinere, toch krachtige gaming- of werkstationopstelling zoeken zonder veel plaats in beslag te nemen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LC Power
Max moederbord formaatMicro-ATX
Maximum CPU cooler hoogte7.5 cm
Maximum grafische kaart lengte25 cm
Hoogte95 mm
Breedte300 mm
Diepte400 mm
Verkrijgbaar sindsJuni 2023
EAN4260070128844
VendorcodeLC-1400MI
Garantie24 maanden
Toon meer
75,
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Eigenschap Waarde
2.5" bay totaal 1 x
3.5" bay totaal 1 x
5.25" bay totaal 1 x
Uitbreidingsslots 4
Transparant paneel ✖︎
Kleur Product Zwart
Materiaal Metaal
Soort PC
Form factor moederbord Micro-ATX, Mini-ITX
Vormfactor Mini Tower
Poorten & interfaces
USB aansluitingen 1x USB 2.0, 1x USB 3.2 (Gen1)
ATX power connector (20+4 pin)✓︎
Audio aansluiting✓︎
Floppy drive power connector 1
Opslagmedia
Cardreader ✖︎
Ondersteunde HDD-groottes 3.5"
Gewicht en omvang
Breedte 300 mm
Diepte 400 mm
Gewicht 3.02 kg
Hoogte 95 mm
Energie
Netvoeding 200 W
Interne aansluitingen
Aantal SATA-aansluitingen 3
Koeling
Optionele fan bovenkant 1x 80mm
Vloeistofkoeling mogelijk ✖︎
Multimedia
Ingebouwde luidsprekers ✖︎
Overige specificaties
Optionele ventilatoren 1 x 80 mm
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusief✓︎
Prestatie
Soort voeding LC200SFX V3.21
Product informatie
EAN4260070128844
VendorcodeLC-1400MI
Artikelnr1082834
MerkLC Power
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2023
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
Chieftec BS-10B-300 computer Mini Tower Zwart 300 W Behuizing