Je bent nog niet ingelogd
Kolink Inspire K9 ARGB Midi Tower Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Kolink Inspire K9 ARGB Midi Tower is een stijlvolle PC-behuizing met ondersteuning voor ATX-moederborden. Het ontwerp beschikt over een transparant zijpaneel dat uw hardwaresetup in het daglicht stelt. De behuizing is uitgerust met één 120mm ventilator aan de achterkant voor efficiënte warmteafvoer. Het biedt ruimte voor CPU-koelers tot 15,5 cm hoog en grafische kaarten tot 30 cm lang. Met afmetingen van 426x200x362mm past deze compacte behuizing prima op uw bureau of onder het bureau. Ideal voor gamers en enthusiasten die een goed bereikbare kast zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kolink |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 15.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 30 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Hoogte | 426 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 362 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 15.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 30 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| RGB-regelknop | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verlichtingslocatie | Case fans, Voorkant, Zijkant |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 2x USB 2.0 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 362 mm |
| Gewicht | 4.00 kg |
| Hoogte | 426 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 240 mm |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack-montage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5999094004030 |
| Vendorcode | INSPIRE K9 |
| Artikelnr | 1087337 |
| Merk | Kolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




