Je bent nog niet ingelogd
Lian Li PC-O11 Dynamic EVO XL White Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
63x
De Lian Li PC-O11 Dynamic EVO XL White Behuizing is een ruime full-tower case ontworpen voor geavanceerde bouwers. Met ondersteuning voor E-ATX moederborden en een transparant paneel biedt deze behuizing uitstekende showcasemogelijkheden. De genereuze interne ruimte accommodeert grafische kaarten tot 46 cm, CPU-koelers tot 16,7 cm en voedingseenheden tot 22 cm. Met afmetingen van 531,9 x 304 x 522 mm beschikt deze case over voldoende capaciteit voor complexe systeemconfiguraties en optimale component-compatibiliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.7 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 46 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 531.9 mm |
| Breedte | 304 mm |
| Diepte | 522 mm |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
| EAN | 4718466013729 |
| Vendorcode | O11DEXL-W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 7 x |
| 3.5" bay totaal | 4 x |
| Uitbreidingsslots | 8 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Aluminium, Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.7 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 46 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen1), 4x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 304 mm |
| Diepte | 522 mm |
| Hoogte | 531.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 2x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 360, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 360, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 360, 420 mm |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Optionele fan zijkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718466013729 |
| Vendorcode | O11DEXL-W |
| Artikelnr | 1088193 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯





