Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech B-42 RGB Toren Zwart Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
24x
De Inter-Tech B-42 RGB Toren Zwart Behuizing is een middelgrote PC-behuizing speciaal ontworpen voor gaminers en computerliefhebbers. Met ondersteuning voor ATX moederborden en een transparant zijpaneel biedt deze behuizing volledige zichtbaarheid op uw hardware. De interne ruimte accommodeert CPU-koelers tot 15 cm en grafische kaarten tot 35 cm lang. Met afmetingen van 425 x 200 x 420 millimeter combineert deze toren praktische afmetingen met ruim interne volume. De ingebouwde RGB-verlichting zorgt voor een aantrekkelijke, moderne uitstraling. Ideaal voor bouwers die kwaliteit, functionaliteit en esthetiek zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 15 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 35 cm |
| Hoogte | 425 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| EAN | 4260455644860 |
| Vendorcode | 88881320 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2, 3 x |
| 5.25" bay totaal | 1 x |
| Aantal externe 5,25 " bays | 1 |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Metaal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 15 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 35 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 2x USB 2.0 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Gewicht | 2.81 kg |
| Hoogte | 425 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Eenvoudig aan te passen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 80mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 1 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 2 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 240 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260455644860 |
| Vendorcode | 88881320 |
| Artikelnr | 1094156 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




