Je bent nog niet ingelogd
Linkworld 7271-23 computer Midi-Toren Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
3x
De Linkworld 7271-23 is een compacte PC-behuizing in zwart, speciaal ontworpen voor Micro-ATX moederborden. Met afmetingen van 350 mm hoogte, 176 mm breedte en 387 mm diepte biedt deze toren een efficiënte ruimteverdeling voor kleine tot middelgrote builds. De behuizing accommodeert grafische kaarten tot 35 cm lengte, wat volstaat voor de meeste middenklasse videokaarten. Door het compacte ontwerp is deze behuizing ideaal voor gebruikers die een krachtige computer willen samenstellen zonder veel ruimte in te nemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Linkworld |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Maximum grafische kaart lengte | 35 cm |
| Hoogte | 350 mm |
| Breedte | 176 mm |
| Diepte | 387 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| EAN | 4719867040024 |
| Vendorcode | 7271-23 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| 5.25" bay totaal | 2 x |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Maximum grafische kaart lengte | 35 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 2.0 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 176 mm |
| Diepte | 387 mm |
| Hoogte | 350 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 80mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 1x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719867040024 |
| Vendorcode | 7271-23 |
| Artikelnr | 1097294 |
| Merk | Linkworld |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten




