Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Cooler Master MasterBox TD300 Mesh Behuizing

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 6 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯
13x

De Cooler Master MasterBox TD300 Mesh is een compacte PC-behuizing ontworpen voor Micro-ATX moederborden. De behuizing beschikt over een mesh-voorkant met twee voorgeïnstalleerde 120mm-fans voor optimale luchtstroom. Het transparante zijpaneel geeft zicht op uw hardwarecomponenten. Met ruimte voor een CPU-cooler tot 16,6 cm hoog en een grafische kaart tot 34 cm lang, ondersteunt het ontwerp moderne gaming-setups. De voeding kan maximaal 32,5 cm lang zijn. Met afmetingen van 420,5 x 210 x 433 mm biedt de TD300 een praktische balans tussen grootte en functionaliteit voor midrange-systemen.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Cooler Master
Max moederbord formaatMicro-ATX
Transparant paneel ✓︎
Geïnstalleerde Fans voorkant2x 120mm
Maximum CPU cooler hoogte16.6 cm
Maximum grafische kaart lengte34 cm
Maximum PSU lengte32.5 cm
Hoogte420.5 mm
Breedte210 mm
Diepte433 mm
Verkrijgbaar sindsJanuari 2022
Garantie24 maanden
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
2.5" bay totaal 4 x
3.5" bay totaal 2 x
Uitbreidingsslots 4
LED Verlichting✓︎
Transparant paneel✓︎
Geschikt voor Gamen
Kleur verlichting RGB
Kleur Product Zwart
Materiaal Gaas, Kunststof, Staal
Maximum CPU cooler hoogte 16.6 cm
Maximum grafische kaart lengte 34 cm
Maximum PSU lengte 32.5 cm
Soort PC
Max moederbord formaat Micro-ATX
Form factor moederbord Micro-ATX, Mini-ITX
Vormfactor Mini Tower
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
USB aansluitingen 2x USB 3.2 (Gen1)
Audio aansluiting✓︎
Opslagmedia
Eigenschap Waarde
Cardreader ✖︎
HDD/SSD-combimodel✓︎
Ondersteunde HDD-groottes 2.5, 3.5"
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 210 mm
Diepte 433 mm
Gewicht 5.85 kg
Hoogte 420.5 mm
Energie
Eigenschap Waarde
Vermogenstoevoer locatie Bodem
Koeling
Eigenschap Waarde
Geïnstalleerde Fans voorkant 2x 120mm
Optionele fan achterkant 1x 120mm
Optionele fan bovenkant 2x 120mm, 2x 140mm
Vloeistofkoeling mogelijk✓︎
Maximaal aantal ventilators achterkant 1
Maximale aantal ventilators voorkant 3
Optionele radiator afmeting achterkant 120 mm
Optionele radiator afmeting bovenkant 120, 140, 240, 280 mm
Optionele radiator afmeting voorkant 120, 140, 240, 280 mm
Optionele fan voorkant 2x 140mm, 3x 120mm
Power voorraad
Eigenschap Waarde
Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening ATX
Vermogenstoevoer inclusief ✖︎
Technische details
Eigenschap Waarde
Stoffilters aanwezig✓︎
Volume 38,24 l
Product informatie
EAN4719512124154
VendorcodeTD300-KGNN-S00
Artikelnr1106168
MerkCooler Master
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJanuari 2022
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vergelijkbare producten

Cooler Master MasterBox TD300 Mesh White Behuizing

30x
Cooler Master MasterBox TD300 Mesh White Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
30x

Cooler Master MasterBox NR400 Behuizing

9x
Cooler Master MasterBox NR400 Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
9x

Zalman P10 Namu Black Mini Tower Zwart Behuizing

20x
Zalman P10 Namu Black Mini Tower Zwart Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
20x

XPG VALOR AIR Midi Tower Wit Behuizing

17x
XPG VALOR AIR Midi Tower Wit Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
17x
Reviews (2)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)

Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Profiel afbeelding van reviewer
★★★★★★★★★★
AncientDraqon (Richard)
Eerste review
Geplaatst: 27-09-2026
5 dagen in bezit
Nette behuizing, perfect voor wat ik nodig had.
Veel ruimte
Handig systeem om kabels weg te werken
Mooie kast om te zien
DVD drive past er niet in
Er zit maar 1 nadeel aan deze kast, mijn DVD drive past er niet in, maar verder ziet het er geweldig uit, ik kon alle draden die ik niet nodig had goed wegwerken. De uitneembare drive bay was een uitkomst.
Profiel afbeelding van reviewer
★★★★★★★★★★
Felipe B.
Eerste review
Geplaatst: 14-08-2026
5 dagen in bezit
Prachtig product, een koopje!
Eenvoudig te monteren
Prachtig ontwerp
De ventilatoren zijn stil
Mooie prijs
Deze pc-kast is fantastisch, het is een kunstwerk op mijn bureau, en mijn zelfgebouwde pc past er perfect in.
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯