Je bent nog niet ingelogd
Lian Li PC-O11 Dynamic EVO RGB White Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
201x
De Lian Li PC-O11 Dynamic EVO RGB White is een spacieuze mid-tower behuizing die geschikt is voor E-ATX moederborden. Met afmetingen van 471 x 290 x 478 millimeter biedt deze behuizing ruim inbouwruimte voor componenten. Het grote transparante paneel geeft goed zicht op de interne hardware. De behuizing ondersteunt CPU-koelers tot 16,7 centimeter hoogte en grafische kaarten tot 46 centimeter lengte. De voeding kan maximaal 22 centimeter lang zijn. Dit design combineert functionaliteit met aantrekkelijke RGB-verlichting voor een moderne computerbouw.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.7 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 46 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 471 mm |
| Breedte | 290 mm |
| Diepte | 478 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| EAN | 4718466014160 |
| Vendorcode | O11DERGBW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Aluminium, Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.7 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 46 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 2.0 |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 290 mm |
| Diepte | 478 mm |
| Gewicht | 12.70 kg |
| Hoogte | 471 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 360, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele fan zijkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718466014160 |
| Vendorcode | O11DERGBW |
| Artikelnr | 1106801 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
youssefK_044
Frequente koper
Geschreven bij: Lian Li PC-O11 Dynamic EVO RGB Black Behuizing
Geplaatst: 05-04-2026
5 dagen in bezit
goed ziet er geweldig uit en werkt perfect
❮
❯





