Je bent nog niet ingelogd
DeepCool MATREXX 30 Black Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
100x
De DeepCool MATREXX 30 Black Behuizing is een compacte PC-behuizing ontworpen voor Micro-ATX moederborden. Met een transparant zijpaneel biedt deze behuizing goed inzicht in uw systeemcomponenten. De behuizing is uitgerust met één 120mm ventilator aan de achterkant voor basiskoeling. Met afmetingen van 378,2 x 193 x 405,8 mm biedt het ruimte voor CPU-koelers tot 15,1 cm, grafische kaarten tot 25 cm en voedingseenheden tot 17 cm lang. Dit maakt het een praktische oplossing voor compacte gaming- of werkstationsopstellingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 15.1 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 25 cm |
| Maximum PSU lengte | 17 cm |
| Hoogte | 378.2 mm |
| Breedte | 193 mm |
| Diepte | 405.8 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2020 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 3 x |
| 5.25" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| Dikte van materiaal | 0,5 mm |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Thuis/Werk |
| Klaring kabelbeheer | 1,48 cm |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS kunststof, Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 15.1 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 25 cm |
| Maximum PSU lengte | 17 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 2.0, 1x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 193 mm |
| Diepte | 405.8 mm |
| Gewicht | 3.62 kg |
| Hoogte | 378.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Boven |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✖︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 1 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX, PS2 |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412713715 |
| Vendorcode | DP-MATX-MATREXX30 |
| Artikelnr | 1107149 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




