Je bent nog niet ingelogd
Antec NX416L Black Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
17x
De Antec NX416L Black Behuizing is een mid-tower case geschikt voor ATX-moederborden. Met afmetingen van 486 x 210 x 471 mm biedt het een compact maar functioneel design. De behuizing is voorzien van een transparant zijpaneel voor zicht op je componenten. Standaard geïnstalleerd zijn twee 160mm frontventilatoren en één 120mm achterventilator voor adequate airflow. De case ondersteunt CPU-koelers tot 16,5 cm hoogte, grafische kaarten tot 42 cm lengte en voedingseenheden tot 24 cm. Dit maakt het een veelzijdige keuze voor gamers en enthusiasten die een goed afgewogen behuizing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Antec |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 160mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 42 cm |
| Maximum PSU lengte | 24 cm |
| Hoogte | 486 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 471 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 42 cm |
| Maximum PSU lengte | 24 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| RGB-regelknop | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Rug, Case fans, Voorkant, Boven |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2) |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 471 mm |
| Gewicht | 6.40 kg |
| Hoogte | 486 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| Vermogenstoevoer locatie | Achter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Ledcontroller | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 160mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 240 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 160mm, 3x 120mm, 3x 140mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX, ITX, MicroATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 761345100021 |
| Vendorcode | 0-761345-10002-1 |
| Artikelnr | 1107684 |
| Merk | Antec |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




