Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech B-02 RGB Tower Zwart Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
8x
De Inter-Tech B-02 RGB Tower Zwart Behuizing is een midtower-behuizing geschikt voor ATX-moederborden. Het ontwerp beschikt over een transparant zijpaneel dat uw interne componenten goed in beeld brengt. De behuizing is voorzien van één 120mm ventilator aan de achterkant voor luchtcirculatie. Met afmetingen van 425x200x430mm biedt het voldoende ruimte voor grafische kaarten tot 35cm en CPU-koelers tot 15cm hoogte. De voeding kan maximaal 20cm lang zijn. Dit model combineert functionaliteit met visuele aantrekkingskracht voor gaming- en werkstationsetups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 15 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 35 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 425 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 67,95
laatste 90 dagen: 67,95
47,
95
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 3 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Acryl |
| Maximum CPU cooler hoogte | 15 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 35 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX |
| Verlichtingslocatie | Case fans, Voorkant |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 2x USB 2.0 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Gewicht | 3.03 kg |
| Hoogte | 425 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 80mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 2 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 240 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260455645126 |
| Vendorcode | 88881330 |
| Artikelnr | 1109771 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




