Je bent nog niet ingelogd
MSI MAG PANO M100R PZ White Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
47x
De MSI MAG PANO M100R PZ White Behuizing is een compacte PC-behuizing geschikt voor Micro-ATX moederborden. Met een transparant zijpaneel kunt u uw componenten goed zien. De behuizing beschikt over vier voorgeïnstalleerde 120mm fans voor effectieve koeling. Hij biedt ruimte voor grafische kaarten tot 39 cm en CPU-koelers tot 17,5 cm hoogte. De compacte afmetingen van 405x235x440mm maken hem geschikt voor kleinere werkruimtes. Dit is een veelzijdige oplossing voor gaming- en workstation-builds met beperkte ruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 39 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 405 mm |
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 1 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 5 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 39 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Micro Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen2) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Gewicht | 8.66 kg |
| Hoogte | 405 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 240, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 360 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 240 mm |
| Optionele fan zijkant | 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377136488 |
| Vendorcode | 306-7G24W21-809 |
| Artikelnr | 1111406 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




