Je bent nog niet ingelogd
MSI MAG PANO M100R PZ Black Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
107x
De MSI MAG PANO M100R PZ Black is een compacte PC-behuizing ontworpen voor Micro-ATX moederborden. Het model beschikt over een transparent zijpaneel dat uw hardwarecomponenten goed in beeld brengt. De behuizing is voorzien van vier voorgeïnstalleerde 120mm fans, waarvan één aan de achterkant en drie aan de zijkant, voor effectieve luchtstroom. Met afmetingen van 405x235x440mm biedt het ruimte voor CPU-koelers tot 17,5cm en grafische kaarten tot 39cm lang. De voeding kan maximaal 20cm lang zijn. Dit is een geschikte optie voor compacte PC-bouwers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 39 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 405 mm |
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 1 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 5 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 39 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Micro Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen2) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Gewicht | 8.66 kg |
| Hoogte | 405 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 240, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 280, 360 mm |
| Optionele fan zijkant | 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377136471 |
| Vendorcode | MAG PANO M100R PZ |
| Artikelnr | 1111407 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




