Chieftec Apex Air GA-01B-M-OP Behuizing
De Chieftec Apex Air GA-01B-M-OP is een ruime PC-behuizing die geschikt is voor E-ATX moederborden. Het transparent zijpaneel biedt zicht op uw onderdelen, terwijl drie voorgeïnstalleerde 140mm fans voor adequate koeling zorgen. Met ruimte voor CPU-koelers tot 17,5 cm en grafische kaarten tot 40 cm lang, biedt deze behuizing flexibiliteit voor diverse hardware-configuraties. De afmetingen bedragen 495x230x465mm, wat een goed evenwicht tussen formaat en capaciteit biedt voor middelgrote tot grotere systeembouwers.
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Chieftec |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 495 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 465 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Megekko Shop Breda
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Dikte van materiaal | 0,6 mm |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | SPCC |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| RGB-regelknop | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 5 |
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 465 mm |
| Gewicht | 7.30 kg |
| Hoogte | 495 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 240, 280, 360, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 240 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Voedingsshroud | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 753263078537 |
| Vendorcode | GA-01B-M-OP |
| Artikelnr | 1112119 |
| Merk | Chieftec |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten


Productinformatie
Apex Air
De Chieftec Apex Air presenteert een E-ATX-chassis met een grote mesh voorpaneel en drie vooraf geïnstalleerde 140 mm PWM-ventilatoren die, in combinatie, zijn ontworpen om systemen met een hoge luchtstroom mogelijk te maken, terwijl ze behouden blijven laag geluidsniveau.
De 3x 140 mm PWM-ventilatoren van APEX AIR zijn geconfigureerd met 2 vooraf geïnstalleerde ventilatoren aan de voorkant en 1 vooraf geïnstalleerd aan de achterkant, waardoor een soepele luchtstroom ontstaat pad van de voorste inlaat naar de achterste uitlaat.
De behuizing is royaal met ruimte en biedt ondersteuning voor GPU's tot 400 mm lang, CPU-koelers tot 175 mm hoog en radiatorsteun tot 360 mm aan de bovenkant, en tot 420 mm aan de voorkant.
Chieftec Apex Air is klaar om meer luchtstroom en betere koeling te brengen bij moderne games.
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid




