Je bent nog niet ingelogd
Kolink OBSERVATORY HF GB computer Midi Tower Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Kolink OBSERVATORY HF GB is een moderne midi tower behuizing met glazen zijpaneel voor optimale zichtbaarheid van uw componenten. Deze behuizing ondersteunt moederborden tot ATX-formaat en biedt ruime inbouwmogelijkheden met plaats voor grafische kaarten tot 33 cm en CPU-koelers tot 16 cm hoogte. De behuizing is voorzien van zes voorgeïnstalleerde fans: drie 140mm-ventilators aan de voorkant en elk één 120mm-ventilator aan de achterkant en twee aan de zijkant, wat zorgt voor efficiënte luchtstroom. Met afmetingen van 449 x 200 x 390 mm biedt zij een goed evenwicht tussen capaciteit en bureaubladconfiguratie, geschikt voor gamers en enthusiasten die een traspaante, goed uitgeruste behuizing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kolink |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 2x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 33 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Hoogte | 449 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | Activiteit |
| Materiaal | Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 33 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| RGB-regelknop | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 2x USB 2.0 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Gewicht | 6.20 kg |
| Hoogte | 449 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Ledcontroller | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 120 mm |
| Optionele fan bovenkant | 120,140 mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 2x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX, MicroATX, mini ATX |
| Voedingsshroud | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5999094005358 |
| Vendorcode | OBSERVATORY HF GB |
| Artikelnr | 1112435 |
| Merk | Kolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




