Je bent nog niet ingelogd
Corsair 2000D Airflow White Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
21x
De Corsair 2000D Airflow White is een compacte PC-behuizing ontworpen voor Mini-ITX-bouwers. Met afmetingen van 458 x 200 x 271 mm biedt deze behuizing plaats voor grafische kaarten tot 32 cm lengte en CPU-koelers tot 9 cm hoogte. De witte afwerking geeft een moderne uitstraling. Deze behuizing is geschikt voor kleinere systeembouwers die ruimtebesparend willen werken zonder in te boeten op componentselectie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 9 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 13 cm |
| Hoogte | 458 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 271 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
| EAN | 840006698715 |
| Vendorcode | CC-9011245-WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Backside Connector Ready | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 2x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm, 3x 120mm |
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 240 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 240, 280, 360 mm |
| Uitbreidingsslots | 3 |
| Maximum CPU cooler hoogte | 9 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 13 cm |
| Inclusief voeding | ✖︎ |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Cardreader | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Hoogte | 458 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 271 mm |
| Gewicht | 4.50 kg |
| EAN | 840006698715 |
| Vendorcode | CC-9011245-WW |
| Artikelnr | 1113629 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




