Je bent nog niet ingelogd
Lian Li Lancool 216 RGB Black Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
120x
De Lian Li Lancool 216 RGB Black Behuizing is een midtower PC-behuizing die ondersteuning biedt voor E-ATX moederborden. Met twee voorgeïnstalleerde 160mm fans en één achtergeïnstalleerde 140mm fan zorgt het systeem voor adequate koeling. Het transparante zijpaneel geeft zicht op uw hardwarecomponenten. De behuizing accommodeert CPU-koelers tot 18 cm hoogte, grafische kaarten tot 39 cm lengte en voedingseenheden tot 22 cm. Met afmetingen van 491,7 x 235 x 480,9 millimeter biedt deze behuizing een goed evenwicht tussen grootte en functionaliteit voor enthusiasten die hun systeem willen showcasen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 160mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 39 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 491.7 mm |
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 480.9 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2022 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 6 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 39 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 480.9 mm |
| Gewicht | 10.50 kg |
| Hoogte | 491.7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 160mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 240 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718466012944 |
| Vendorcode | LANCOOL216RX |
| Artikelnr | 1146192 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





