Je bent nog niet ingelogd
NZXT H5 Flow - Black 2024 Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯
340x
De NZXT H5 Flow is een moderne PC-behuizing die geschikt is voor E-ATX moederborden. Met afmetingen van 465 x 225 x 430 millimeter biedt deze behuizing voldoende ruimte voor uitgebreide hardware-configuraties. Het transparante zijpaneel stelt u in staat uw componenten tentoon te stellen. De behuizing wordt geleverd met twee 120mm ventilatoren: één aan de voorkant en één aan de achterkant voor optimale luchtstroom. Componenten tot 17 centimeter CPU-koeler hoogte, 41 centimeter grafische kaartlengte en 20 centimeter voedingslengte passen zonder problemen. Dit maakt de H5 Flow een veelzijdig en compacte keuze voor gamers en professionele gebruikers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NZXT |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 465 mm |
| Breedte | 225 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 84,90
laatste 90 dagen: 84,90
64,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | SGCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 225 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Gewicht | 7.28 kg |
| Hoogte | 465 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120 mm, 240 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120 mm, 240 mm, 360 mm |
| Ventilator snelheid | 1200 - 1500 RPM |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau | 24,1 dB |
| Maximum luchtstroom | 60,2 cfm |
| Ventilator 2 maximale luchtdruk | 1,05 mmH2O |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Fan connector | 3-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5056547205854 |
| Vendorcode | CC-H52FB-01 |
| Artikelnr | 1148646 |
| Merk | NZXT |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Ziggy the Reviewer
Frequente koper
Geplaatst: 10-05-2026
56 dagen in bezit
Looks nice but is paper thin.
Looks nice
Thermals
Nice cable management
Very thin metal
Only 2 fans
Definitely one of the better looking cases put there. Compact, nice thermals. Unfortunately, you get only two fans for the price and the case is paper thin so be prepared for lots of bending while building.
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯





