Je bent nog niet ingelogd
XPG 75261651 computer Midi Tower Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De XPG 75261651 is een compacte Midi Tower behuizing in zwart, ontworpen voor Micro-ATX moederborden. Deze behuizing biedt ruimte voor een grafische kaart tot 37 cm lengte en een PSU tot 17 cm. Het systeem is voorzien van een 120mm ventilator aan de achterkant voor effectieve luchtcirculatie. Met afmetingen van 357 x 436 x 220 mm biedt deze tower een praktische oplossing voor gamers en contentcreators die een betrouwbare, compacte computerbehuizing zoeken. De maximale CPU-cooler hoogte bedraagt 17 cm.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | XPG |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 37 cm |
| Maximum PSU lengte | 17 cm |
| Hoogte | 357 mm |
| Breedte | 436 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 4711658151322 |
| Vendorcode | 75261651 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 5 |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | SPCC |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 37 cm |
| Maximum PSU lengte | 17 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 436 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Gewicht | 5.15 kg |
| Hoogte | 357 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711658151322 |
| Vendorcode | 75261651 |
| Artikelnr | 1165462 |
| Merk | XPG |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




