Je bent nog niet ingelogd
ASUS Prime AP303 Black Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
8x
De ASUS Prime AP303 Black Behuizing is een PC-behuizing geschikt voor ATX-moederborden en andere formaten. Deze behuizing biedt ruimte voor grafische kaarten tot 36 cm lengte en voedingseenheden tot 18 cm. De maximale CPU-koeler hoogte bedraagt 16,5 cm. Met afmetingen van 425 x 215 x 485 mm en een geïnstalleerde 120mm achterkant ventilator, biedt deze behuizing een praktische oplossing voor een mid-range PC-bouw. Het zwarte ontwerp past in diverse setups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Hoogte | 425 mm |
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 485 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 4711636165051 |
| Vendorcode | 90DC00V0-B39000 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 94,90
laatste 90 dagen: 94,90
89,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 485 mm |
| Gewicht | 6.80 kg |
| Hoogte | 425 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 360 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 280, 360 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Volume | 44 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636165051 |
| Vendorcode | 90DC00V0-B39000 |
| Artikelnr | 1165514 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





