Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master Elite 600 Black (4 Fan Version) Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (dinsdag)
❮
❯
10x
De Cooler Master Elite 600 Black in de 4 Fan versie is een ruime PC behuizing geschikt voor ATX moederborden. Het voorziet is uitgerust met één 120mm ventilator aan de achterkant en drie 120mm ventilatoren aan de zijkant voor effectieve luchtcirculatie. De behuizing beschikt over een transparant zijpaneel voor zicht op uw hardware. Met afmetingen van 410 x 445 x 285 mm biedt het voldoende ruimte voor CPU koelers tot 16 cm, grafische kaarten tot 43 cm en power supplies tot 24 cm, wat dit een veelzijdige keuze maakt voor midrange gaming- en werkstation opstellingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 43 cm |
| Maximum PSU lengte | 24 cm |
| Hoogte | 410 mm |
| Breedte | 445 mm |
| Diepte | 285 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 89,90
laatste 90 dagen: 89,90
59,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Transparant, Zwart |
| Materiaal | SPCC, Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 43 cm |
| Maximum PSU lengte | 24 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Mini-DTX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 445 mm |
| Diepte | 285 mm |
| Gewicht | 12.30 kg |
| Hoogte | 410 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 120 mm |
| Optionele fan bovenkant | 120,140 mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 360 mm |
| Optionele fan zijkant | 120,140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Volume | 50,73 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719512161913 |
| Vendorcode | E600-KGNN-S01 |
| Artikelnr | 1166158 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




