Je bent nog niet ingelogd
Lian Li DAN A4 H2O PCIE 5.0 Black Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Lian Li DAN A4 H2O PCIE 5.0 is een compacte behuizing speciaal ontworpen voor Mini-ITX systemen. Met afmetingen van 244 x 140 x 326 millimeter biedt deze behuizing een efficiënte opzet voor kleine builds. Het ondersteunt grafische kaarten tot 32,2 centimeter lengte en CPU-koelers tot 5,5 centimeter hoogte. De PCIE 5.0 ondersteuning zorgt voor toekomstige compatibiliteit met moderne hardware. Deze behuizing is ideaal voor gebruikers die op zoek zijn naar een stijlvolle en functionele oplossing voor een compacte gaming of werkstation setup in zwart.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 5.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32.2 cm |
| Hoogte | 244 mm |
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 326 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| EAN | 4718466022691 |
| Vendorcode | A4H2OX5 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Backside Connector Ready | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| 2.5" bay totaal | 1 x |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm |
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240 mm |
| Uitbreidingsslots | 3 |
| Maximum CPU cooler hoogte | 5.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32.2 cm |
| LCD Display | ✖︎ |
| Inclusief voeding | ✖︎ |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen1), 1x USB 3.2 (Gen1) |
| Cardreader | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Hoogte | 244 mm |
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 326 mm |
| EAN | 4718466022691 |
| Vendorcode | A4H2OX5 |
| Artikelnr | 1167255 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





