Je bent nog niet ingelogd
NZXT H2 Flow - Black Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
20x
De NZXT H2 Flow is een compacte behuizing geschikt voor Mini-ITX moederborden. Met afmetingen van 435x181x263 mm biedt het beperkte maar efficiënte ruimte. De behuizing beschikt over een transparant paneel voor zichtbaarheid van interne componenten en is voorzien van twee 120mm fans aan de bovenkant voor luchtcirculatie. Het ondersteunt CPU-koelers tot 7.5 cm hoogte, grafische kaarten tot 33.1 cm en voedingseenheden tot 13 cm lengte. Ideaal voor compacte high-performance systemen met aandacht voor vormgeving.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NZXT |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 2x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 7.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 33.1 cm |
| Maximum PSU lengte | 13 cm |
| Hoogte | 435 mm |
| Breedte | 181 mm |
| Diepte | 263 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 3 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 7.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 33.1 cm |
| Maximum PSU lengte | 13 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Vormfactor | Small Form Factor (SFF) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 3.2 (Gen2) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 181 mm |
| Diepte | 263 mm |
| Gewicht | 4.55 kg |
| Hoogte | 435 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandkabel (riser) inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 2x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 2 |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum luchtdruk | 1,05 mmH2O |
| Maximum luchtstroom | 60,2 cfm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5056547208800 |
| Vendorcode | CI-H21FB-01 |
| Artikelnr | 1167825 |
| Merk | NZXT |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Oleksii
Eerste review
Geplaatst: 24-04-2026
5 dagen in bezit
L-vormige HDMI- of DisplayPort-aansluiting beter.
De behuizing voor de computer is van goede kwaliteit en alles werkt naar behoren. De afwerking is netjes en de montage verliep zonder problemen. Wel is het aan te raden om een L-vormige aansluiting te gebruiken voor het verbinden van de videokaart (HDMI/DisplayPort), omdat dit praktischer is en beter past in de beschikbare ruimte.
❮
❯
❮
❯




