Je bent nog niet ingelogd
Kolink Satellite Zwart computer Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
7x
De Kolink Satellite Zwart computer behuizing is een compacte PC-behuizing ontworpen voor Micro-ATX moederborden. Met afmetingen van 190x260x280mm biedt deze behuizing ruimte voor grafische kaarten tot 28cm lengte en voedingen tot 22cm. De behuizing is voorzien van één 120mm ventilator aan de achterkant voor koeling. CPU-koelers kunnen maximaal 16,5cm hoog zijn. Deze behuizing biedt een compacte oplossing voor systeembuilders die een kleinere vormfactor zoeken zonder in te leveren op functionaliteit en compatibiliteit met standaardcomponenten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kolink |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 28 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 190 mm |
| Breedte | 260 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2017 |
| EAN | 5999094000544 |
| Vendorcode | SATELLITE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 3 x |
| Uitbreidingsslots | 2 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Geschikt voor | Thuis/Werk |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 28 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | kubus |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 260 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Gewicht | 2.00 kg |
| Hoogte | 190 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Transport wielen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 1 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack-montage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5999094000544 |
| Vendorcode | SATELLITE |
| Artikelnr | 201432 |
| Merk | Kolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Features
• 2 x USB3.0 on the front panel
• Support for Micro-ATX Motherboards
(Up to 22.6cm x 18cm)
• Support for 280mm VGA cards
• Small footprint
• Space for 2 x 3.5" + 2 x 2.5" or 3 x 3.5" or 4 x 2.5" HDD's
• Black Interior with 12cm rear fan installed.
• 2 x USB3.0 on the front panel
• Support for Micro-ATX Motherboards
(Up to 22.6cm x 18cm)
• Support for 280mm VGA cards
• Small footprint
• Space for 2 x 3.5" + 2 x 2.5" or 3 x 3.5" or 4 x 2.5" HDD's
• Black Interior with 12cm rear fan installed.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯




